Mydło Silver Soap z nano srebrem i miedzią - antybakteryjne i przeciwgrzybicze

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 2 dni
Cena: 14,00 zł 14.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Silver Soap - mydło w płynie z zawartością aXonnite Silver (cząstki srebra) i aXonnite Copper (cząstki miedzi)


Mydło Silver Soap dzięki zawartości aXonnite Silver i aXonnite Copper jest czyste biologicznie i co więcej przenosi tę ochronę na umyte nim ręce.

Nie zawiera konserwantów.

Uwaga! Końcówki w dozownikach mydła w płynie, z których jest ono dozowane, często są miejscem gdzie zbierają się resztki mydła. Właśnie tam mamy do czynienia ze zwiększoną liczbą bakterii. Mydła w płynie zwłaszcza, te nisko gatunkowe (najtańsze), mogą stanowić idealną pożywkę dla bakterii, które w dozowniku znajdują dogodne miejsce do rozwoju.

Pojemność: 500ml

W laboratorium Microbiological Solutions Limited w Walmersley, Bury w Wielkiej Brytanii przeprowadzono badania preparatu zawierającego aXonnite® Silver jako jedyną substancję bójczą.

Badanie przeprowadzono zgodnie z normą EN 14476 „Ocena środków dezynfekcyjnych i antyseptycznych w aktywności wirusobójczej”.

aXonnite® Silver uzyskał redukcję log 4,04 w czasie 2 minut. Szczególną uwagę należy zwrócić na wyjątkowo krótki czas w jakim uzyskano wymagany poziom aktywności przeciwwirusowej. Biorąc pod uwagę fakt, że cząstki aXonnite® Silver pozostają aktywne bardzo długo na powierzchni i ich faktyczny czas oddziaływania na wirusy jest znacznie dłuższy, można przyjąć, że w dłuższym czasie skuteczność preparatu będzie jeszcze większa.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl